Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

Događanja(vaša okupljanja) u vašem gradu i okolici ...

Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

PostPostao/la DanielST » 11 tra 2011, 17:03

Nakon duge kafice danas i 2 tjedna organizacije i pripreme, a ciji su uzrok silna pitanja "kad ce meet?, kad ce meet?" :mrgreen: dosli smo do zakljucka :D da je vrijeme za novi meet. :mrgreen:
Ovo je sto smo dosad uspili slozit ja i Fenix.

LOKACIJA I ZBIVANJA:
Dakle imamo lokaciju u Splitu. Tamo jos nista nismo konkretno uradili, a clanova imamo na sve strane okolo pa da se skupimo na jedan "centar". Jedan nas dobar prijatelj i covjek s razumijevanjem i sluhom za ovakve stvari nam daje da rezerviramo nekoliko stolova u kaficu (ma moze i cili kafic :mrgreen: , sve ovisi o nama) i da tu odradimo meet. Njega bi zaduzili za nabavku mesa, drva, zacina itd. itd., kao i za lozenje i pecenje svega sto se na gradela da staviti. (O samoj kvaliteti spremljenog jela moze svjedociti ekipa koja je posljednji put bila na vecerici i polizala tecu :mrgreen: znaju oni koji su :D )
Takodjer bi imali uredjen parking da se svi mozemo smjestiti bez razmisljanja di i kako. To bi takodjer domacin uredio jer kafic posjeduje parking, a ukoliko nas bude vise da se uredi pustanje na veliki parking u gradu. Tako da bi kad se sve zbroji ovaj put dosli na gotovo bez brige za icim osim za zabavom, slikavanjem i probavljanjem spize. :D
Jedna stvar oko koje smo dosta pricali je neki zabavni program. Kafic ima stol za kartanje, pikado, sah... Pa se moze ubiti vrime dok se meso ispece, ukoliko je nekome vruce i ne zuji mu se oko auta ili je sve pregledao/la. ;)
Znaci, parking imamo, kafic i stol rezerviran, porcija cevapa, kobasica sta tko voli i 1 sok(Cola, Fanta.... Sta ja znam, po izboru), za cijenu od 50Kn. Znam da smo do sada uzimali 40, ali ako usporedimo sto smo prije imali, a sto ide ovaj put... Po meni 10kn vise da dam, a dolazim na gotovo, cisto, imam gdje sjest, lipo me se posluzi itd itd. mi je i vise nego zanemariva cifra za dati.

LOKACIJA:
Ime kafica je C.B. "Kornjaca". Adresa je Istarska 1.
A nalazi se tocno ovdje:
KARTA

VRIJEME:
(naravno, nista nije fixno i sve se da pomicati)
Nedjelja, Crkva, rucak, .... Malo prilec... ili lumpanje vecer prije i dugo spavanje, ovo-ono :mrgreen: Sve je to gotovo do cca 15h. Pa bi oko 15h da se pocmemo lagano skupljati, a neka se tada ili kroz uru nalozi vatrica. Najkasnije 17h, 17:30h bi pecenje trebalo biti gotovo. Malo zezancije, razgledavanje pila, partija pikada, koja prica... i ode dan. Poslije moze jedna djirada po gradu, sve po dogovoru. A nakon toga Stinice ili doma ili kako se vec dogovorimo. To cemo ostavit otvoreno za dan meet-a. Naravno u slucaju loseg vremena(premda mislim da je s tim gotovo, ali neka smo na sve mislili), imamo krov nad glavom i to je to. Pa mogu vani padati i sikire. :mrgreen: Al' nadajmo se da to nece niti priblizno biti. ;)

PRIKUPLJANJE NOVCA:
Skupljanje sredstava za one koji zele imati jelo, pice, parking i svoje mjesto u kaficu ce se odrzati u subotu 16.04. Lokaciju i uru cemo jos odrediti. Naravno, ovo nije ulaznica i svatko tko moze i zeli doci je pozvan, dapace, bio ili ne bio clan foruma. Uplata je samo za one koji zele gore navedeno da ih ceka na dan meet-a. ;) Stoga ukoliko netko ima poznanika koji voli ovakvu vrstu susreta, lude pile i jos ludje vlasnike istih , neka ga/ju slobodno povede. Tu smo da se druzimo i zabavimo.

Trenutno imamo ekipicu koja je takodjer zainteresirana i trebala bi se spojit s nama. To su ljudi koji su vec bili na nasim meet-ovima. Radi se o broju od 30ak auta. Nista jos nije sluzbeno, cekamo da se potvrdi. Fenix odradjiva taj dio posla. Uglavnom toliko za sada. Lista nek' se slaze, a sva pitanja i prijedlozi mogu ovdje ili na PP.

EDIT: Prikupljanje novca je veceras 16.04 u 19h na platou Poljuda. Za ove sta su blizu mene i Fenixa to mozemo obavit i u Trogiru, a ovo je obavjest vise za ostale koji zive u Splitu i okolici.


1. DanielST
2.
3.
4.
5.
6.
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

PostPostao/la stuntman » 11 tra 2011, 19:22

ja sam za ali je na isti datum slalom u segetu u vojarni tako da ce masu ekipe tamo bit,da se pribaci ovo za vikend izad...i nedo ce bit ovde :D :D
U zavojima se vide junaci, a na ravnom "konji"
Avatar
stuntman
2.0 16v
 
Postovi: 1283
Pridružen/a: 10 ožu 2010, 16:21
Lokacija: Trogir

Re: Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

PostPostao/la gagy-tg » 11 tra 2011, 19:56

slažem se sa stuntmanom... triba malo oladit makinje nakon ciloga jutra... :D :D :D :D ;)
ko' koči taj i gubi !!!
slika
Avatar
gagy-tg
2.0 16v
 
Postovi: 556
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 19:24
Lokacija: Trogir

Re: Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

PostPostao/la JosoGT46 » 11 tra 2011, 22:16

kronometar je!!!! u vojarni i tamo sam ;)
Avatar
JosoGT46
2.0 16v
 
Postovi: 542
Pridružen/a: 30 stu 2010, 20:49
Lokacija: VODICE

Re: Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

PostPostao/la stuntman » 11 tra 2011, 22:44

svi smo tamo :D zato i kazem da se pomakne za jedan tjedan
U zavojima se vide junaci, a na ravnom "konji"
Avatar
stuntman
2.0 16v
 
Postovi: 1283
Pridružen/a: 10 ožu 2010, 16:21
Lokacija: Trogir

Re: Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

PostPostao/la DanielST » 12 tra 2011, 07:55

Zato i jest prilika kad vec dosta ljudi dolazi u vojarnu da se i meet napravi. To tamo bi trebalo biti gotovo do 15-16h, koliko sam imao prilike cuti i onda lipo put Splita i nesto pojest i malo bacit pricu. A nek' se makinje hlade na parkingu. :D
Sljedecu nedilju je Uskrs, ako se ne varam... Pa onda opet guraj slijedecu... Razvlacimo. Bit ce meet-ova sad nekoliko kako vrime ide, imat ce i nedo priliku. ;) Standardno, idu lipsa vrimena pa smo cesce aktivni. Al' misljenja sam da nam se ovo idealno poklopilo s tim natjecanjem. Stize nam i JosoGT46! ;)
Kako hocete, lista je tu. Organizacija je odradjena.
Avatar
DanielST
Admin
 
Postovi: 1244
Pridružen/a: 18 pro 2007, 01:25
Lokacija: Kaštel Štafilić

Re: Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

PostPostao/la BlackLordX » 12 tra 2011, 08:28

eto i mene ako me visa sila ne sprijeci :)

1. DanielST
2. BlackLordX
3.
4.
5.
6.
Zadnja izmjena: 1mario1 u/na 12 tra 2011, 08:37, ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: lista ide copy/paste kao do sada, pa se toga i pridržavajte
slika
Avatar
BlackLordX
1.2 12v
 
Postovi: 33
Pridružen/a: 20 pro 2007, 12:36
Lokacija: Solin

Re: Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

PostPostao/la stuntman » 12 tra 2011, 12:35

1. DanielST
2. BlackLordX
3. Stuntman
4.
5.
6.
U zavojima se vide junaci, a na ravnom "konji"
Avatar
stuntman
2.0 16v
 
Postovi: 1283
Pridružen/a: 10 ožu 2010, 16:21
Lokacija: Trogir

Re: Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

PostPostao/la gagy-tg » 12 tra 2011, 15:19

1. DanielST
2. BlackLordX
3. Stuntman
4. gagy - tg (ako me šta ne spriječi)
5.
6.
ko' koči taj i gubi !!!
slika
Avatar
gagy-tg
2.0 16v
 
Postovi: 556
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 19:24
Lokacija: Trogir

Re: Dalmacija meeting Split 17.04.2011.(Nedjelja)

PostPostao/la nedo » 12 tra 2011, 17:54

blago vam se...ja ode trunem u osijeku :P al doc ce i lito pa cu i ja gustat...sritno vam sa vrimenon da vas posluzi sunce i udrite koju blokadu meni za dusu ;)
jel` te baca?
Avatar
nedo
2.0 16v
 
Postovi: 539
Pridružen/a: 21 stu 2009, 09:54
Lokacija: kaštel stari/texas

Sljedeća

Natrag na Susreti



Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

cron